گروه دارویی سبحان

تاریخ مقاله: 1394/07/07  |  کد مقاله: 81

در سال 1355 این شرکت تحت عنوان شرکت سویران با مشارکت و دانش فنی شرکت سیباگایگی سوئیس به شماره 25673 ثبت و در سال 1360در شهر صنعتی رشت راه اندازی گردید. این شرکت در سال 1363 به داروسازی سبحان تغییر نام یافت . این شرکت در سال 1381 در فهرست شركتهاي پذيرفته شده در سازمان بورس اوراق بهادار تهران قرار گرفت و در سال 1383 سهام سرمایه گذاری البرز در البرزدارو، ایران دارو و کی بی سی به شرکت داروسازی سبحان انتقال و موضوع فعالیت شرکت از تولیدی به سرمایه گذاری تغییر و به گروه داروئی سبحان تغییر نام یافت.

در حال حاضر شرکت هایی همچون سبحان انکولوژی، سبحان دارو، ایران دارو، البرز دارو، کی بی سی از شرکت های تابعه این گروه می باشند.

موضوع فعالیت:

سرمایه گذاری در سهام ، سهم الشرکه ، واحدهای سرمایه گذاری صندوق ها یا سایر اوراق بهادار دارای حق رأی با هدف کسب انتفاع به طوری که به تنهائی یا به همراه اشخاص تحت کنترل یا اشخاص تحت کنترل واحد ، کنترل شرکت ، موسسه یا صندوق سرمایه پذیر را در اختیار گرفته یا در آن نفوذ قابل ملاحظه یابد و شرکت ، موسسه یا صندوق سرمایه پذیر (اعم از ایرانی یا خارجی ) در زمینه فرآورده های داروئی (اعم از مواد اولیه یا محصول نهائی ) فعالیت کند.

 

ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0
*نام شما:

ایمیل شما (محرمانه)

شماره تلفن (محرمانه)

*پیام شما:
رتبه: بد خوب
کد نمایش داده شده را تایپ نمایید: