شهرک صنعتی دارویی برکت منطقه ویژه آزاد اقتصادی می شود

تاریخ مقاله: 1396/03/20  |  کد مقاله: 460

طرح تبدیل شهرک صنعتی دارویی برکت به منطقه آزاد وارد دستور کار مجلس شد. عضو هیات رییسه مجلس طرح ایجاد منطقه آزاد دارویی برکت را اعلام وصول نمود. وزیر صنعت گفت: با تصویب دولت شهرک دارویی برکت منطقه ویژه اقتصادی می‌شود.

محمدرضا نعمت‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، در مورد شهرک دارویی برکت اظهار داشت: با تصویب دولت این شهرک منطقه ویژه اقتصادی می‌شود.

وی با بیان اینکه این شهرک دارویی زیر نظر ستاد اجرایی فرمان امام(ره)  است، افزود: در حال حاضر چند واحد دارویی در این شهرک مستقر هستند و این منطقه به شهرک تخصصی و دارای مراکز تحقیقاتی تبدیل و مراکز تولیدی و نیمه صنعتی در آن احداث می‌شود.

وزیر صنعت در مورد پیشرفت این شهرک در آینده نزدیک اظهار داشت: یقین دارم که این شهرک پایگاه رشد توسعه صنایع دارویی و بنیادی می‌شود و از همه دست‌اندرکاران آن تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌ها در شهرک دارویی برکت آماده شده است، افزود: بیش از 15 واحد صنعتی اعم از شرکت‌های داخلی و خارجی در این شهرک قرارداد بسته و زمین گرفته‌اند و ان‌شاءالله در سال آینده چند واحد صنعتی در این شهرک دارویی در حال تولید مشاهده می‌شود.

ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
*نام شما:

ایمیل شما (محرمانه)

شماره تلفن (محرمانه)

*پیام شما:
رتبه: بد خوب
کد نمایش داده شده را تایپ نمایید: