شرکت گروه دارویی برکت
شرکت گروه دارویی برکت مجری تولید واکسن پنتاوالان در طرح تحول سلامت بیشتر بدانید

شرکت کی بی سی

تاریخ مقاله: 1394/07/06  |  کد مقاله: 66

شرکت  بازرگانی کی بی سی در سال 1333 تحت نام شرکت سهامی منشور تاسیس گردید در سال 1336 به شرکت تضامنی و در سال 1350 به صورت سهامی خاص و نام شرکت به کی بی سی تغییر یافت. در سال 1392 شرکت به سهامی عام تغییر و در همین سال در فهرست شرکت های حاضر در بورس اوراق بهادار ثبت گردید. این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های وارد کننده دارو در کشور بوده و توانسته عنوان سومین شرکت بزرگ وارد کننده دارو در کشور را به خود اختصاص دهد. این شرکت نمایندگی شرکت های بزرگ و صاحب نام دارویی جهان همچون Eli Lilly و Sanofi Pasteur را داراست و از اصلی ترین همکاران وزارت بهداشت در تأمین اقلام یارانه ای همچون ریف و واکسن انفولانزا می باشد.

فعالیت اصلی این شرکت فعالیت های بازرگانی اعم از واردات ، صادرات ، خرید و فروش هر گونه کالا ، ساخت دارو، بسته بندی اقلام بالک دارویی، تاسیس کارخانه و نظیر آن ، هرگونه معاملات مجاز ، مشارکت در شرکت های دیگر ، خرید سهام آنها و هرگونه امور بازرگانی مجاز مربوط به موضوع شرکت می باشد.

این شرکت هم اکنون دارای 25 قلم محصولات وارادتی از شرکت های معتبر جهان در گروه های درمانی مختلف می باشد.

مکان جغرافیایی : تهران

ویژگیهای انحصاری و متمایز کننده:

  • کسب رتبه سوم در بین شرکت های وارد کننده دارو در سال 1392
  • تامین کننده عمده واکسن های مورد نیاز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در ایران

منابع انسانی:

مجموعا تعداد 38 نفر زن و مرد در بخش های مختلف این شرکت از جمله بازاریابی و بازرگانی فعالیت می نمایند

 

گواهینامه ها و تقدیر نامه ها:

این شرکت به دلیل رویکرد مناسب و توانایی خود در امر بازرگانی دارای گواهینامه اهتمام کیفیت از معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت ایران و نیر دارای گواهینامه ISO9001 مدیریت می باشد.

 

فهرست شرکای تجاری:

این شرکت موارد و اقلام دارویی خود را از شرکت های خوشنام و معتبر دارویی جهان تامین می نماید . از جمله این شرکت ها می توان به شرکت هرمس ترکیه ،  MERC  آلمان ، سانوفی اونتیس فرانسه ، شرکت مرکوری دبی ، هگزال آلمان ، الای لی لی سوییس ، شرکت اگزامون اتریش ، شرکن نووونوردیسک دانمارک ، مگ کورد پاجر اتریش و گدون ریختر مجارستان و ... اشاره نمود .

آدرس سایت : www.kbcco.com