بازدید جمعی از فعالان دارویی – اقتصادی کشور آلمان از شهرک صنعتی-دارویی بركت

 

ابراز تعجب فعالان اقتصادی آلمان، از امکانات شهرک "برکت" ایران
◀️ چندین نفر از سرمایه‌گذاران اقتصادی عرصه سلامت کشور آلمان از شهرک صنعتی - دارویی "بركت" و هم‌چنین باغ موزه گیاهان دارویی این شهرک دیدار نمودند.
این هیات سرمایه‌گذار آلمانی، طی دیدار چند ساعته خود از شهرک صنعتی- دارویی "بركت"و باغ موزه گیاهان دارویی واقع در این شهرک، از زیرساخت‌های آماده شده در این مجموعه؛ ابراز شگفتی نموده و در همین حال از آشنایی و امکان سرمایه‌گذاری در این شهرک خود را خرسند اعلام نمودند.
این گروه با اشاره به مشاهدات‌شان از امکانات و طراحی شهرک صنعتی- دارویی "بركت"و باغ موزه گیاهان دارویی، این محل را موقعیتی منحصر به فرد برای سرمایه‌گذاری مولد ساخت منطقه‌ای دارو اعلام نمودند.
این هیات 7 نفره ابراز داشتند: تا قبل از این بازدید؛ به هیچ‌وجه چنین تصوراتی از امکانات زیرساختی تولید داروهای نوین در ایران نداشتند، ولـی هم‌اینک که این تصورات تغییر یافته است، به این موقعیت کاری و سرمایه‌گذاری به طوری جدی فکر خواهند نمود.
آنان با اشاره به وجود کمپانی‌های داروسازی کشور آلمان، اذعان داشتند: سعی خواهند نمود تا با معرفی شهرک صنعتی- دارویی "بركت" و موقعیت و بازار دارویی ایران، مدیران آنان را متقاعد نمایند تا در این شهرک اقدام به ساخت سایت تولیدی نمایند و از این طریق امکان تولید و صادرات منطقه‌ای داروهای آلمانی را برای خود ایجاد نمایند.
مسئولان شهرک صنعتی- دارویی "بركت" نیز با استقبال از همکاری و یا سرمایه‌گذاری کمپانی‌های داروسازی آلمان، گفتند: همان‌گونه که چندین کمپانی اروپایی بزرگ هم‌اینک دراین شهرک در حال ساخت سایت تولیدی هستند، آماده‌اند تا شرکت‌های آلمانی نیز در "شهرک برکت"، کار تولیدی انجام دهند.

ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
*نام شما:

ایمیل شما (محرمانه)

شماره تلفن (محرمانه)

*پیام شما:
رتبه: بد خوب
کد نمایش داده شده را تایپ نمایید: